همه چیز درباره برنج پاکستانی 386 + آموزش کامل

قیمت روز برنج پاکستانی در مشهد

همه چیز درباره برنج پاکستانی 386

 

همه چیز درباره برنج پاکستانی 386 را در این مقاله به شما خواهیم گفت. یعنی به شما آموزش کامل خواهیم داد که برنج پاکستانی 386 چیست ؟ تشخیص آن با سایر برنج ها به چه شکل هست؟ استفاده بیشتر از برنج های پاکستانی 386 کجاست؟ و کلی اطلاعات دیگر که به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که اطلاع دارید، در کشور پاکستان انواع و اقسام برنج کشت می شود. که نوع 386 آن یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین نوع برنج های پاکستانی می باشد. همچنین برنج های 386 پاکستانی از ارزانترین نوع برنج های پاکستان به حساب میاید.

برای اینکه این موضوع برای شما قابل فهم باشد، یک مثال ساده و روان می زنیم که کار دستتون بیاد. اگر شما یک میلیون تومان پول داشته باشی، میتوانی با آن 10 کیلو برنج ایرانی طارم بخرید. اما با همین پول اگر قصد خرید برنج 386 پاکستانی را داشته باشید، می توانید حداقل 50 کیلو برنج بخرید. با یک حساب سر انگشتی متوجه شدیم که قیمت برنج های 386 پاکستانی 5 برابر ارزانتر از برنج های ایرانی می باشد.

همه چیز درباره برنج پاکستانی 386

شباهت 100 درصدی برنج های 386 پاکستان با برنج ایرانی

 

شاید براتون تعجب برانگیز باشه از تیتری که در بالا وجود دارد. یعنی چه شباهتی میتونه بین برنج های 386 پاکستان با برنج های ایرانی باشد؟ اصلاً اینا چه سنخیتی با هم دارند؟

پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا به جواب این سوال برسیم.

قبلش این نکته رو تو پرانتز خدمت شما عزیزان بگیم که خرید و فروش برنج های 386 پاکستانی در قسمت شمالی کشور بسیار بیشتر اتفاق می افتد. کسی از شما می تواند حدس بزند که علت این موضوع چه چیزی می تواند باشد؟

اصلاً چرا خطه ایی از کشور که خودش بزرگترین تولید کننده برنج در کشور به حساب میاید، نیاز به واردات برنج های خارجی دارد؟ آیا با هدف مصرف شخصی و روزانه مردم، برنج های 386 پاکستانی وارد استان های شمالی می شود یا هدف های دیگری وجود دارد؟

تو ادامه مقاله بیشتر با این موضوع آشنا می شویم.

شباهت 100 درصدی برنج های 386 پاکستان با برنج ایرانی

 فروش برنج های 386 به جای برنج های ایرانی

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، برنج های 386 پاکستانی در نواحی شمال کشور به مانند نقل و نبات خرید و فروش می شود. که علت آن بر می گردد به اینکه تشابه بسیار زیادی به برنج های ایرانی دارد. البته نه همه برنج های ایرانی، بلکه تشابه زیادی به برنج فجر ایرانی دارد.

این شباهت ها شامل رنگ برنج، اندازه برنج، پخت آن و شکل ظاهری برنج می باشد. بطوریکه اگر این برنج را در برنج های ایرانی بریزند و قاطی کنند، تشخیص آن کار بسیار بسیار دشواری خواهد بود.

این موضوع عرصه را به روی یکسری کلاهبرداران و سودجویان بازار باز کرده است. چرا که اونا با تخلیط برنج های 386 پاکستانی با برنج فجر ایرانی، اقدام به فروش آن به عنوان برنج های خالص ایرانی می کنند.

در مقاله های قبلی راجب سود کسانی که کار تخلیط را انجام می دهند صحبت کردیم و گفتیم که چه کار پر سودی هست. که متاسفانه همین موضوع این افراد سوجو و کلاهبردار را قلقلک می دهد تا سمت چنین کار هایی بروند. اگر دوست دارید که از سود این افراد با خبر شوید کافی هست در سایت مون، دنبال مقاله ایی با تحت عنوان « پخش عمده برنج های پاکستانی در استان مازندران + آمار جنجالی » باشید.

 

موبایل: 09119970337

ایمیل: info@lavantrade.com

اینستاگرام: lavan.rice @

واتساب (دریافت روزانه قیمتها):

09119970337

فکس: 32221860(011)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 12 =