نماد سایت شرکت بازرگانی لاوان | برنج ایرانی و خارجی

قیمت روز برنج پاکستانی در مشهد – بصورت لحظه ایی

قیمت روز برنج پاکستانی در مشهدقیمت روز برنج پاکستانی در مشهد

قیمت روز برنج پاکستانی در مشهد

قیمت روز برنج پاکستانی در مشهد

 

قیمت روز برنج پاکستانی در مشهد را می خواهید که بصورت لحظه ایی داشته باشید؟ آیا شما هم دغدغه اینو دارید که در بحث خرید و فروش برنج های خارجی اعم از پاکستانی قیمت ها را در سراسر کشور اللخصوص در مشهد برسید؟ پس این مقاله را تا آخرش بخونید تا کار دستتون بیاد.

مشهد یکی از شهر های ایران به حساب میاد که در زمینه پخش و توزیع برنج های پاکستانی از پتانسیل خوبی بر خوردار است. چرا  که به عنوان یکی از شهر هایی است که گمرک آن یکی از فعال ترین گمرک ها در زمینه واردات انواع برنج های خارجی می باشد. از این رو به تمام کاسبانی که در اطراف این شهر مشغول فعالیت هستند توصیه می شود که این شهر را جدی بگیرند. یعنی مشهد پتانسیل هایی در زمینه عرضه و پخش برنج های پاکستانی دارد که از شما می خوایم برای دریافت قیمت روز و لحظه ایی آن با ما ارتباط بگیرید.

برنج های پاکستانی از جمله برنج هایی هست که در مشهد از فروش بالایی برخوردار می باشد. چرا که این شهر بدلیل وجود زائرانی که از اقصی نقاط جهان به آن سفر می کنند،  به عنوان گزینه بسیار خوب و به صرفه ایی برای پذیرایی باشد. اگر در مشهد ساکن باشید قطعا می دانید که قیمت روز برنج های پاکستانی در مقایسه با برنج های ایرانی یک چهارم الی یک پنجم می باشد. بنابراین این فاکتور سبب شد تا ما با فروش بالایی از برنج های پاکستانی در مشهد شاهد باشیم.

 

خرید برنج پاکستانی در مشهد

 

خرید برنج های پاکستانی در مشهد از رونق بسیاری برخوردار است. چرا که در این شهر بدلیل وجود کاروانسرا های متعدد نیاز ضروری به برنج وجود دارد. چرا که قطعا این رستوران ها و کاروانسرا ها برای ارائه سرویس از قبیل ناهار و شام به زائرین، نیاز بسیاری به مواد غذایی مختلف از جمله برنج دارند.

میدونید دیگه وضعیت برنج های ایرانی در سال گذشته به چه شکل بوده است. با عنایتی که دولت مردان داشتند، قیمت برنج های ایرانی قد کشیدند و نجومی شدند. بطوریکه توان خرید آن برای اکثریت جامعه پایین تر اومد. بنابراین خیلی از رستوران ها و تالار ها برای رهایی از ورشکستگی اومدند با جایگزین کردن برنج های خارجی اعم از پاکستانی به جای برنج های ایرانی، خودشون رو از این مخمصه سخت رها نمودند.

حالا سوالی که وجود دارد این است که در بین برنج های خارجی که تنوع آن هم زیاد هست، کدام یک از آنها مورد توجه بیشتری قرار می گیرد؟ از شما عزیزان می خوایم که تو این بحث شرکت کنید و به ما بگید که بنظرتون برنج های هندی در این منطقه مورد پسند تر هست یا برنج های پاکستانی ؟ حتما در بخش دیدگاه ها منتظر کامنت های خوب شما هستیم.

 

فروش برنج های پاکستانی در استان خراسان رضوی

 

حالا می خوایم کمی فراتر از مشهد بریم. می خوایم ببینیم وضعیت خرید و فروش برنج های پاکستانی در شهر های اطراف مشهد به چه شکل هست. همانطور که بهتون گفتیم در استان خراسان رضوی ما گمرکی داریم که واردات برنج های خارجی را ازآنجا داریم. بنابراین باید این انتظار رو داشته باشیم که قطعا شهر های اطراف مشهد هم در زمینه خرید و فروش برنج های خارجی اعم از پاکستانی و هندی فعال می باشند.

سبزوار و نیشابور از شهر هایی هستند که بعد از مشهد فعالیت خوبی را در استان خراسان رضوی دارند. این دو شهر مثل مشهد توریست و زائر ندارد، اما اکثر جمعیت آن مایل به مصرف برنج های خارجی اعم از پاکستانی و هندی را دارد. پس ما در این دو شهر هم بازار خوبی برای خرید و فروش برنج های خارجی را خواهیم داشت.

شما عزیزان اگر قصد خرید و فروش یا دریافت قیمت انواع برنج های خارجی در سراسر کشور اللخصوص در مشهد را دارید، باید اطلاع داشته باشید که حتما از کننده کار مشورت بگیرید. چرا که این فرد تجارب بسیاری را در این زمینه بدست آورده است. بنابراین بهترین راهنما و کوچ برای شما در این زمینه می باشد.

موبایل: 09119970337

تلفن ثابت: 32374600(011)

ایمیل: info@lavantrade.com

اینستاگرام: lavan.rice @

واتساب (دریافت روزانه قیمتها):

09119970337

فکس: 32221860(011)

خروج از نسخه موبایل