قیمت برنج 386 پاکستانی در بسته بندی های 10 کیلوگرمی

میزان تولید برنج باسماتی درجه 1 در پاکستان

قیمت برنج 386 پاکستانی در بسته بندی های 10 کیلوگرمی

 

برنج های 386 پاکستانی که شما در بازار می بینید غالبا در بسته بندی های 10 کیلو گرمی می باشد که به علت قیمت بسیار مناسبی که دارد از محبوبیت بالایی بر خوردار می باشد. بنابراین باید فروش بالایی رو هم برای این گونه از برنج ها در نظر بگیریم.

اما فکر کنید که قیمت برنج های 386 تو بازار چقدره؟ آیا صرفه اقتصادی دارد که مردم خریداری کنند؟ سطح کیفیتی برنج های 386 به چه شکل است؟

نرخی که برای برنج های 386 در بازار در نظر می گیرند، به علت اینکه بسیار مناسب می باشد و خیلی مقرون به صرفه می باشد، از فروش بسیار بالایی برخوردار می باشد. اکثر برنج های خارجی که وارد می شوند در بسته بندی های 10 کیلوگرمی می باشد که برنج های 386 پاکستانی هم از این قاعده مستثنی نیستند و جالب اینکه قیمت های متنوع و به صرفه ایی هم دارند. این نوع از برنج ها با کیفیت مشابه ایی که به برنج های ایرانی دارند، توسط بسیاری از سودجویان مورد سو استفاده قرار می گیرد. که اگر اینجا کلیک کنید، مقاله ایی که به صورت مفصل راجب این موضوع صحبت کردیم، می توانید مطالعه کنید.

 

قیمت برنج 386 پاکستانی در بسته بندی های 10 کیلوگرمی

 

وضعیت تولید برنج های 386 در پاکستان

 

شاید براتون جالب باشه!!!

کشور پاکستان رتبه دهم دنیا را در تولید برنج دارد. و به عنوان یکی از ابر تولید کنندگان برنج در جهان محسوب می شود. این کشور با تولید 10،000،000 تنی برنج سهم بزرگی در توزیع و عرضه برنج در دنیا دارد. به طوریکه می توان گفت قریب به 8 درصد آذوقه مردم دنیا را همین کشور پاکستان تامین می کند.

در پاکستان نیز همانند کشور عزیز مان ایران، در تمامی مناطق آن نمی توان برنج کشت کرد. چرا که تولید برنج خوب و درجه یک، نیاز به یک شرایط نگهداری مناسبی است. بنابراین نمی توان در تمامی مناطق یک کشور، یک نوع برنجی تولید کرد. برای مثال همین برنج هایی که در استان های مازندران و گیلان کشت می شود. قطعا کیفیت برنج های این دو استان به صورت زمین و آسمان فرق می کند.

در پاکستان نیز دو قطب تولید برنج وجود دارد که کیفیت تولیدی این دو منطقه، از بهترین ها و مرغوبترین ها می باشد. ایالت های سند و پنجاب از معروف ترین و بهترین مناطق تولید برنج در پاکستان به شمار می رود. در این دو ایالت شغل بیش از 90 درصد مردم آن، کاشت و برداشت برنج می باشد. که این موضوع نشان می دهد که واقعا برازنده برنج است که نماد « برکت » را دارد. چرا که در واقعیت هم به همین شکل است. چرا که باعث ایجاد اشتغال یه حجم بالایی از مردم یک منطقه شده است.

برنج های پاکستانی انواع زیادی دارد که نوع 386 آن یکی از پر طرفدارین آن در کشور ما می باشد. به همین دلیل حجم بالایی از واردات برنج های پاکستانی به ایران، از نوع 386 می باشد.

 

وضعیت تولید برنج های در پاکستان

 

انواع برنج های پاکستانی به همراه قیمت هر یک از آن

 

همان اول برنج های پاکستانی را از جهت عطر و بو، به دو دسته باسماتی و غیر باسماتی تقسیم بندی می کنیم. چرا که نوع باسماتی آن دارای عطر و بوی خوب و دلپذیری است. درحالیکه نوع غیر باسماتی آن فاقد عطر و بو می باشد.

برنج هایی که نوع غیر باسماتی به شمار می روند، مجددا به دو دسته تقسیم می شوند. که یک نوع آن دانه بلند و نوع دیگری آن دانه درشت می باشد. برنج هایی که جز برنج های باسماتی به شمار می رود، خودش به دو دسته « باسماتی » و « سوپر باسماتی » تقسیم می شود.

ممکن است برایتان سوالی پیش بیاید که چه فرقی بین برنج های باسماتی و سوپر باسماتی وجود دارد. خب طبیعتا از خود کلمه سوپر باسماتی نیز می توان متوجه شد که برنج های سوپر باسماتی یک مزیت اضافه تری به نسبت برنج های باسماتی دارد. و آن هم میزان عطر و بو می باشد. از آنجایی که کلمه باسماتی یعنی معطر، می توان متوجه شد که سوپر باسماتی یعنی معطر تر.

قیمت برنج های باسماتی و سوپر باسماتی به علت تفاوت فاحشی که دارند، در قیمت نیز اختلاف 8 الی 10 هزار تومانی دارد که می تواند کاملا گویای ماجرا باشد.

 

انواع برنج های پاکستانی به همراه قیمت هر یک از آن

 

 

  • یک سوال اساسی

 

یک سوال اساسی که پیش میاید این است که کدام یک از انواع برنچ های پاکستانی برای شما مناسب تر است؟

علت اینکه مجموعه ما معتقد است وقتی با کارشناسان مجموعه ما در حال صحبت کردن هستید، بیشتر گوینده باشید تا شنونده.

چرا که شما همانند یکی بیماری هستید که وقتی میرید دکتر، با صحبتی که انجام می دهید، می توانید به دکتر کمک کنید که به صورت دقیق برای شما نسخه تجویز کند. شما هر چه نیاز هایتان را به صورت دقیق تر به کارشناسان ما اعلام کنید، قطعا اون چیزی که کارشناس ما بهتون پیشنهاد می دهد، به نیازتان شباهت بیشتری دارد.

مشاوره هایی که ما میدیم به شما کاملاً مجانی و رایگان می باشد. پس از این فرصت استفاده کنید تا قبل از اینکه فرصتی از دست برود یا اینکه متضرر شوید. همیشه هزینه آموزش ندیدن بیشتر از آموزش دیدن است. همین و بس !!!!!

 

شما عزیزان با راه های ارتباطی زیر می توانید با مجموعه بازرگانی لاوان با قدمتی 30 ساله در ارتباط باشید و سوالات و ابهامات تان را از این طریق با ما به اشتراک بگذارید.

 

موبایل: 09119970337

تلفن ثابت: 32374600(011)

ایمیل: info@lavantrade.com

اینستاگرام: lavan.rice @

واتساب (دریافت روزانه قیمتها):

09119970337

فکس: 32221860(011)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =