قیمت برنج پاکستانی صهبا کیسه 10 کیلویی

قیمت برنج پاکستانی صهبا کیسه 10 کیلویی

قیمت برنج پاکستانی صهبا کیسه 10 کیلویی

 

قیمت برنج پاکستانی صهبا در کیسه های 10 کیلویی را براحتی به صورت روزانه دریافت کنید. کافی است که با مجموعه لاوان در ارتباط باشید تا به تمامی این جزئیات دسترسی داشته باشید.

نوبتی هم که باشد، نوبت به برنج پاکستانی صهبا می رسد که ما در این مقاله بیایم راجب تمامی جزئیات از جمله خرید و فروش و قیمت این برنج صحبت کنیم. اگر به مقاله های قبلی ما هم سر بزنید، خواهید دید که راجب انواع مختلفی از برنج های پاکستانی موجود در بازار صحبت کردیم. که می توانید از قسمت مقالات یا بلاگ سایت به تمامی آن دسترسی داشته باشید.

برنج صهبا موجود در بازار با توجه به قیمت مناسب و ارزانی که دارد، مورد توجه خیلی ها بوده و میزان خرید و فروش خوبی در بازار دارد. اگر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید می خوایم یک موضوع بسیار مهم و کلیدی به شما عزیزان بگیم که اون موضوع می تواند حداقل 2 برابر میزان رضایت شما از خرید را افزایش دهد.

قیمت برنج پاکستانی صهبا کیسه 10 کیلویی

نکته طلایی راجب خرید و فروش برنج صهبا

 

نکته ایی را می خوایم به شما عزیزان بگوییم که علاوه بر چگونگی خرید و فروش برنج پاکستانی صهبا که به شما کمک می کند، می تواند به شما در خرید انواع برنج های خارجی نیز کمک کند. پس خواهشمندیم از شما که با تمام وجود تان به این نکته خیلی ساده توجه کنید.

نکته این است که حتما حتما قبل از خرید تون، با یک مشاور امین و مورد اعتماد مشورت بگیرید. چون اون مشاور امین و مورد اعتماد حقایقی را بیان می کند که خیلی از فروشندگان از گفتن آن پرهیز می کنند. پس مجددا تاکید میکنیم که خواهشا بچرخید تا چنین فردی را پیدا کنید تا در این مواقع به دادتان برسد.

اینجا می خوایم یک خاطره کوتاه اما پر از نکته ایی را خدمتتون بگیم که برای چندمین بار مضمون حرف های ما را در بالا تایید می کند. پس خواهشمندیم تا نکته داستان را نگرفتید، دست از خوندنش بر ندارید.

خرید و فروش برنج صهبا

خاطره واقعی راجب خرید فروش برنج پاکستانی صهبا

 

یک روزی مشتری از بوشهر با بنده ( کارشناس فروش مجموعه بازرگانی لاوان ) تماس گرفت و گفت که همین الان با همکار شما در شمال ایران صحبت می کردم و تعریف بسیار زیادی از برنج پاکستانی صهبا می کرد. منم ترغیب شدم تا خریدش کنم. شما اگر تو مجموعه تون برنج پاکستانی صهبا دارید قیمت اون چند هست که بگیرم؟

اولین سوالی که از مشتری پرسیدم این بود که، آقای فلانی، شما که قصد قاطی کردن نداری، درسته؟

 

  • مشتری : صد در صد، خودتون میدونید که کار من قاطی و از این حرفا نیست. پس چرا این سوال رو پرسیدید؟

 

  • کارشناس فروش: چون در برنج پاکستانی صهبا یک نقص کوچکی بود که می بایست کسانی بخرن که می خوان زیر دستگاه های سورتینگ، اونو سورت کنند.

 

  • مشتری: یعنی چه مشکلی دارد که شما اونو فقط برای کسانی که می خوان قاطی کنند پیشنهاد می دهید؟ واقعا کنجکاو شدم.

 

  • کارشناس فروش: یک پارت از برنج های صهبا که وارد شده اند دارای دونه های زرد هست که کاملا واضح و آشکار هستند. یعنی براحتی مشتریان شما با دیدن برنج متوجه این زردی خواهند شد. بنابراین شما اگر این برنج را تهیه کنید، قطعا از فروش ضعیفی برخوردار خواهد بود. چرا که اکثر مشتریان، ظاهر نا همگون برنج را عیب می گیرند و از شما خرید نمی کند. بنابراین من صلاح نمیبینم که شما خرید کنید.

این برنج برای کسانی مناسب هست که قصد تخلیط رو دارند. چرا که زیر دستگاه های سورتینگ تمامی این زرده ها، برداشته می شود.

 

  • مشتری: واقعا ممنونم از شما که صادقانه و برادرانه منو راهنمایی کردید و واقعا منو از رفتن به داخل چاله نجات دادید.

 

  • نتیجه گیری:

 

بیان این داستان صرفا به این خاطر نبود که ما به شما اثبات کنیم که ما بهترین هستیم و فقط ما امین و مورد اعتماد هستیم. خیر، اینطور نیست.

چون واقعا هستند مجموعه هایی که چنین افرادی داخل شون پر هست. فقط کافی هست که اونا رو پیدا کنید.

مجموعه ما هم در کنار اون مجموعه ها تمام سعی اش را در وهله اول می کند که شما را راهنمایی کند و در واقع مشاوره دهد. سپس در هدف بعدی می رود فروش محصول. پس تا قبل از اینکه نیاز شما شناسایی نشود، فروشی قرار نیست رخ بدهد.

واقعا این جمله جای تفکر وتامل دارد….

خرید فروش برنج پاکستانی صهبا

موبایل: 09119970337

تلفن ثابت: 9000 3222 011

ایمیل: info@lavantrade.com

اینستاگرام: lavan.rice @

کانال تلگرام(دریافت روزانه قیمتها):

https://t.me/lavan_rice

فکس: 32221860(011)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =