فروش بهترین برنج پاکستانی در تهران + قیمت روزانه

قیمت برنج پاکستانی درجه یک تحویل تهران

فروش بهترین برنج پاکستانی در تهران

 

فروش بهترین برنج های پاکستانی کشور به صورت تحویل تهران در مجموعه بازرگانی لاوان امکان پذیر می باشد. و شما عزیزان کافی است که برنج مورد نظرتان را به کارشناسان مجموعه بگید تا در صورت موجودی انبار، سریعا لیست قیمت ارسال و بعدش بارگیری خواهد شد.

با توجه به اینکه در فروش های زیر یک کانتین ( کانتینر )، در اغلب اوقات بهترین برنج های پاکستانی می بایست از تهران ارسال شود، به همین دلیل بیشترین فروش برنج ها رو در تهران خواهیم داشت. البته این نکته رو هم در پرانتز بدانید که با توجه موقعیت جغرافیایی هر مشتری، انتخاب می شود که چه شهری برای ارسال بار انتخاب شود که کمترین کرایه حمل را بخورد.

بعضی از اوقات اگر برنج درجه یک پاکستانی را به فرض از اصفهان ارسال کنیم بهترین حالت کرایه را دارد تا اینکه از تهران ارسال شود. بنابراین در ابتدای هر مکالمه ایی که با کارشناسان مجموعه انجام خواهید داد، اولین سوالی که پرسیده می شود این است که بار را برای کدام یک از شهر های ایران می خواهید تا بهترین تصمیم برای ارسال بار گرفته شود.

فروش بهترین برنج پاکستانی در تهران
فروش بهترین برنج پاکستانی در تهران

قیمت برنج پاکستانی درجه یک در تهران

 

قیمت برنج پاکستانی درجه یک که تحویل تهران است رو دوست دارید داشته باشید؟

برای اینکه به صورت بروز و آنلاین قیمت های برنج پاکستانی تحویل تهران را داشته باشید هم می توانید به واتساب مجموعه پیام دهید و هم می توانید شماره خود را در کامنت ها بگذارید. تا خود کارشناسان مجموعه خودشان با شما ارتباط بگیرند.

طبیعتا بر این موضوع اشراف دارید که قیمت برنج هایی که تحویل تهران هستند، بعد از تحویل بندر اکثر مواقع در بهترین و مناسب ترین رنج خودش قرار دارد. برای همین است که اکثر بنکداران و کسانی که کار مواد غذایی می کنند، تمایل اکثر شان خرید برنج از تهران می باشد.

البته ذکر یک نکته هم لازم میدونیم داشته باشیم تا آگاهی شما عزیزان از نحوه و روند خرید و فروش برنج های پاکستانی در تهران بیشتر شود.

یکسری از بار ها که در انبار ها دپو می شوند شامل خرج بنگاه می باشد. و همچنین یکسری از این بار ها در دو حالت با کد و بدون کد به فروش می رسد. یعنی اینکه در بعضی از مواقع خریدار باید کد انبار داشته باشد و در بعضی از مواقع هم نیاز به چنین کدی نیست.

قیمت برنج پاکستانی درجه یک تحویل تهران
قیمت برنج پاکستانی درجه یک تحویل تهران

عرضه و فروش برنج خارجی در تهران

 

اگر که بدنبال مجموعه یا شرکتی هستید که بتواند به صورت تخصصی در تهران به عرضه و پخش برنج های خارجی بپردازد، باید بهتون بگیم که یکی از آنها با افتخار مجموعه بازرگانی لاوان می باشد. واقعا از اینکه مجموعه مان در سال های متمادی توانسته بهترین خدمات را ارائه بدهد به مشتریانش، به خودش می بالد.

برای همین همواره در تلاش است که چگونه می تواند با ارائه خدمات متنوع و مختلف، ارزشی را برای مشتریانش خلق کند.

در این مجموعه انواع و اقسام برنج های خارجی عرضه و توزیع می شود که اعم از برنج های پاکستانی، هندی و تایلندی می باشد. که بیشتر آنها به صورت تحویل تهران می باشند. شما عزیزان برای اینکه لیست موجودی انبار و قیمت ها را به صورت بروز و دقیق داشته باشید کافی است با کارشناسان مجموعه با ارتباط بگیرید.

عرضه و پخش انواع برنج های خارجی در کل کشور اللخصوص در تهران، تخصص ماست. و ما به خود می بالیم که سالیان زیادی توانستیم این امر را بدرستی انجام دهیم.

 

موبایل: 09119970337

ایمیل: info@lavantrade.com

اینستاگرام: lavan.rice @

واتساب (دریافت روزانه قیمتها):

09119970337

فکس: 32221860(011)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =